Lekcje Angielskiego online dla dorosłych i młodzieży

Indywidualne zajęcia angielskiego dopasowane do Ciebie.

Jakie są Twoje oczekiwania podczas lekcji online?

Jesteś w dobrym miejscu jeśli:

Niech przemówią liczby.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MNIE?

0 +
lat doświadczenia
0 +
Przeprowadzonych lekcji
0 %
Kursantów z polecenia
0 %
Zapisów po konsultacji

Poznajmy się trochę

cześć!

Piotr Łuniewski - nauczyciel angielskiego online

Nazywam się Piotr i swoją przygodę z angielskim zacząłem jako dziecko, ale miłość do angielskiego narodziła się, gdy miałem 9 lat. Wtedy miałem możliwość pierwszego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Od tego czasu wszystko, co wiązało się z angielskim mnie pasjonowało. Dlatego też wybierając studia, wybór był dość prosty – nauczanie języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim.

Od tego czasu uczę młodzież i dorosłych pomagając im się pozbyć blokady językowej. A to wszystko za sprawą lekcji skrojonych dla Ciebie – bo nie jest trudno się rozgadać, ale tylko na tematy, które Cię interesują! Podczas lekcji angielskiego online skupiam się na efektywnej komunikacji, ale nie zapominam też o innych funkcjach językowych. Ważne jest dla mnie, żebyś czuł/a się pewnie podczas rozmowy po angielsku i nie bał/a się używać tego pięknego języka!

Po latach spędzonych z angielskim dzień w dzień, mam ochotę tylko na więcej. Mam nadzieję, że będę mógł podzielić się tą pasją z Tobą i pokazać Ci, jak wspaniały jest to język i pomóc Ci poczuć się pewnie z angielskim, niezależnie od sytuacji.

Piotr Łuniewski - nauczyciel angielskiego online

Podczas lekcji przygotowuję kursantów do różnych celów

A co jest dla Ciebie najważniejsze?

Rozmowy po angielsku

podniesienie poziomu języka

Rozbudowanie słownictwa

Komunikacja online

Przełamanie bariery

wyjazdy za granicę

Moje zasady nauczania

Co jest dla mnie ważne podczas zajęć?

Podczas zajęć korzystam z najlepszych materiałów dostępnych na rynku wydawanych przez renomowane wydawnictwa językowe. Dodatkowo przygotowuję własne materiały, które bazują na materiałach autentycznych:

  • krótkich filmikach,
  • infografikach oraz
  • artykułach z BBC, CNN, Forbes, The Economist i innych

Dzięki temu język, którego się uczymy jest praktyczny, a nie książkowy.

Układam również lekcje, by pomóc Ci w poszczególnych sytuacjach specyficznych dla Twoich celów – rozmowy z obcokrajowcami, oglądanie ulubionych seriali w oryginale czy czytanie prasy anglojęzycznej. Dzięki temu możesz lepiej rozwijać umiejętności językowe, które są potrzebne Tobie, ale niekoniecznie innym.

Prowadzę zajęcia skupiając się przede wszystkim na komunikacji w języku angielskim. Celem jest przełamanie blokady językowej i pełna swoboda w mówieniu, niezależnie od sytuacji.

Ważne, by angielski, którego uczę był realny i praktyczny. Dlatego pracujemy nad naturalnymi strukturami i frazami, a nie pojedynczymi słowami.

Podczas lekcji skupiam się również na często pomijanym temacie - poprawnej wymowie. A jest to kluczowa kwestia, gdy mamy do czynienia z różnymi akcentami. Dzięki poprawnej wymowie możemy znacznie poprawić jakość Twojej komunikacji.

Zawsze stawiam na Twoje efekty. Podczas pierwszej konsultacji nie tylko badam Twój poziom angielskiego, ale również:

  • przeprowadzam analizę potrzeb
  • ustalamy wspólnie cele językowe

Dzięki temu wiemy w którą stronę zmierzamy, a ja przygotowuję lekcje, by pomóc Ci tam dotrzeć. 

By utrwalać dotychczasową wiedzę robimy powtórki słownictwa czy często powracających problemów językowych. Dzięki temu efekty są lepsze oraz jesteśmy w stanie razem pracować nad podniesieniem Twojego poziomu.

Informacja zwrotna jest bardzo ważna w efektywnej nauce. Podczas rozmowy czy ćwiczeniu danych struktur, zapisuję błędy, które następnie omawiamy pod koniec zajęć.

Wypisuję je na tablicy (którą widzisz) i razem zastanawiamy się jak powiedzieć coś lepiej lub gdzie jest błąd i jak go poprawić. Dzięki temu masz szansę spojrzeć na błędy i zastanowić się na spokojnie, jak je poprawić.

Nie musisz nic przepisywać! Masz dostęp do materiałów i do tablicy w swoim folderze Google Drive, więc po lekcji możesz utrwalać poprawione błędy.

Dodatkowo daję wskazówki jak się uczyć lepiej, by szybciej osiągać zamierzone cele.

Dobra atmosfera podczas zajęć jest kluczowa. Najlepiej uczymy się, gdy dobrze się bawimy (pomyśl tylko jak się uczą dzieci - przez zabawę!). Dlatego podczas lekcji są momenty poważne, ale też bardzo dużo śmiechu.

Nie będę tylko kolejnym nauczycielem, który chce powtórzyć Past Simple i skończyć lekcje. Chce Ci pomóc osiągać zamierzone cele i budować pewność siebie w komunikacji po angielsku. A tego nie osiągniemy, jeśli lekcje będą "sztywne".

Dlatego przed lekcją zrób sobie herbatę lub kawę, usiądź w wygodnym miejscu, rozluźnij się i przygotuj się na dobrą godzinę, podczas której będziesz mieć świetnie spędzony czas i dużą dawkę nowej wiedzy.

To co dostajesz ode mnie

Dlaczego warto wybrać lekcje angielskiego online ze mną?

Materiały dopasowane do Twoich potrzeb

Wsparcie pomiędzy zajęciami

skupienie na Twoich celach

nacisk na komunikację

Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu

Faktury na osoby fizyczne lub na firmy

Opinie o zajęciach

Co mówią o mnie kursanci?

Dostępne Pakiety zajęć lekcji angielskiego online

Który wybierasz?

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Dodatkowe informacje

Najczęściej zadawane pytania

Podczas konsultacji zapoznamy się lepiej oraz zbadam Twój poziom językowy. Porozmawiamy również o Twoich celach językowych i potrzebach. Dodatkowo przeprowadzę krótką lekcję, by pokazać Ci jak uczę, by łatwiej było Ci zdecydować, czy to jest to czego szukasz. Konsultacja potrwa około 40 minut.

Przygotowuję lekcje angielskiego dopasowane do Twoich potrzeb. Dlatego podczas bezpłatnej konsultacji nie tylko badam Twój poziom, ale też rozmawiamy o Twoich potrzebach, zainteresowaniach, co robisz w wolnym czasie. Dzięki temu zajęcia, które będę z Tobą miał, będą dobre dla Ciebie, ale niekoniecznie dla kogoś innego na Twoim poziomie.

Jak najbardziej możesz odwołać lekcję z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Wtedy ustalamy inny dzień na odrobienie zajęć lub w niektórych sytuacjach nie odrabiamy zajęć. Lekcje odwołane później niż z 24-godzinnym wyprzedzeniem są pełnopłatne. W takich przypadkach zawsze przesyłam dodatkowe materiały do opracowania w domu, by dana godzina nie przepadła całkowicie.

Masz jakieś pytania?

Napisz na: lekcje@piotrluniewski.pl lub
Zadzwoń do mnie: 579-635-804

Piotr Łuniewski

© 2018 - 2024 Piotr Łuniewski - lekcje angielskiego online, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.