Angielski online do egzaminów

Indywidualne zajęcia angielskiego online dopasowane do Ciebie.

Jakie są Twoje oczekiwania?

Jesteś w dobrym miejscu jeśli:

Niech przemówią liczby.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MNIE?

0 +
lat doświadczenia
0 +
Przeprowadzonych lekcji
0 %
Kursantów z polecenia
0 %
Zapisów po konsultacji

Poznajmy się trochę

cześć!

Piotr Łuniewski - nauczyciel angielskiego online

Nazywam się Piotr i swoją przygodę z angielskim zacząłem jako dziecko, ale miłość do angielskiego narodziła się, gdy miałem 9 lat. Wtedy miałem możliwość pierwszego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Od tego czasu wszystko, co wiązało się z angielskim mnie pasjonowało. Dlatego też wybierając studia, wybór był dość prosty – nauczanie języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim.

Od tego czasu uczę młodzież i dorosłych pomagając im się pozbyć blokady językowej i przygotowując ich do wszystkich znanych egzaminów językowych. Najważniejsze jest dla mnie, by moi kursanci nie tylko uzyskali świetne wyniki, ale również zbudowali pewność siebie w kontakcie z angielskim podczas przygotowań. Podczas lekcji przygotowujących do egzaminów skupiam się na typowych zadaniach na danym egzaminie i eliminowaniu najczęstszych błędów. Ponadto daję wskazówki jak podejść do poszczególnych zadań - nie jest to bezmyślne rozwiązywanie kolejnych podpunktów, a skupienie się na tym co dane zadanie ma sprawdzić i jak uniknąć częstych potknięć.

Piotr Łuniewski - nauczyciel angielskiego online

Przygotowuję do wszystkich znanych egzaminów

Do którego Chcesz się przygotować?

Jeśli nie widzisz powyżej egzaminu do którego chcesz się przygotować, napisz do mnie i na pewno poinformuję Cię, czy mogę Ci pomóc.

Moje zasady nauczania

Co jest dla mnie ważne podczas zajęć?

Podczas zajęć korzystam z najlepszych materiałów dostępnych na rynku wydawanych przez renomowane wydawnictwa językowe. Dodatkowo korzystam z wersji egzaminu z poprzednich lat oraz przygotowuję własne materiały, które skupiają się na najtrudniejszych częściach egzaminu. Przygotowuję również materiały bazujące na omawianych wcześniej błędach, by utrwalać poprawne wzorce.

Oprócz tego (zależnie od egzaminu), przygotowuję materiały bazujące na:

  • krótkich filmikach,
  • infografikach oraz
  • artykułach z BBC, CNN, Forbes, The Economist i innych

Dzięki temu język, którego się uczymy jest praktyczny, a nie książkowy, co jest trendem we współczesnych egzaminach.

Układam również lekcje, by pomóc Ci w poszczególnych trudnych dla Ciebie funkcjach językowych. Dzięki temu możesz lepiej rozwijać umiejętności językowe, które są potrzebne do osiągnięcia znakomitego wyniku.

Prowadzę zajęcia skupiając się przede wszystkim na komunikacji w języku angielskim. Celem jest przełamanie blokady językowej i przyzwyczajenie się do angielskiego. Nie będziemy siedzieć nad zadaniami przez 60 minut rozmawiając po polsku czemu ta odpowiedź jest poprawna. Nie jest to produktywne, ani motywujące.

Lekcje prowadzę po angielsku, dzięki czemu nie tylko skupiamy się na zadaniach, ale rozwijasz również swobodę z obcowaniem z angielskim. Dzięki temu nie tylko możesz lepiej się komunikować na egzaminie ustnym, ale również łatwiej wyrazić swoje myśli na egzaminie pisemnym.

Podczas lekcji skupiam się również na często pomijanym temacie - poprawnej wymowie. A jest to kluczowa kwestia w przypadku egzaminów ustnych. Dzięki poprawnej wymowie możemy znacznie poprawić jakość Twojej komunikacji i podnieść zrozumienie słuchań.

Zawsze stawiam na Twoje efekty. Podczas pierwszej konsultacji nie tylko badam Twój poziom angielskiego, ale również:

  • przeprowadzam analizę potrzeb
  • ustalamy wspólnie cele językowe

Dzięki temu wiemy w którą stronę zmierzamy, a ja przygotowuję lekcje, by pomóc Ci tam dotrzeć. 

By utrwalać dotychczasową wiedzę robimy powtórki słownictwa czy często powracających problemów językowych. Dzięki temu efekty są lepsze oraz jesteśmy w stanie razem pracować nad podniesieniem Twojego poziomu.

Informacja zwrotna jest bardzo ważna w efektywnej nauce. Podczas rozmowy czy ćwiczeniu danych struktur, zapisuję błędy, które następnie omawiamy pod koniec zajęć.

Wypisuję je na tablicy (którą widzisz) i razem zastanawiamy się jak powiedzieć coś lepiej lub gdzie jest błąd i jak go poprawić. Dzięki temu masz szansę spojrzeć na błędy i zastanowić się na spokojnie, jak je poprawić.

Nie musisz nic przepisywać! Masz dostęp do materiałów i do tablicy w swoim folderze Google Drive, więc po lekcji możesz utrwalać poprawione błędy.

Dodatkowo daję wskazówki jak się uczyć lepiej, by szybciej osiągać zamierzone cele.

Dobra atmosfera podczas zajęć jest kluczowa. Najlepiej uczymy się, gdy dobrze się bawimy (pomyśl tylko jak się uczą dzieci - przez zabawę!). Dlatego podczas lekcji są momenty poważne, ale też bardzo dużo śmiechu.

Nie będę tylko kolejnym nauczycielem, który chce powtórzyć Past Simple i skończyć lekcje. Chce Ci pomóc osiągać zamierzone cele i budować pewność siebie w komunikacji po angielsku. A tego nie osiągniemy, jeśli lekcje będą "sztywne".

Dlatego przed lekcją zrób sobie herbatę lub kawę, usiądź w wygodnym miejscu, rozluźnij się i przygotuj się na dobrą godzinę, podczas której będziesz mieć świetnie spędzony czas i dużą dawkę nowej wiedzy.

To co dostajesz ode mnie

Dlaczego warto wybrać lekcje online ze mną?

Materiały dopasowane do Twoich potrzeb

Wsparcie pomiędzy zajęciami

skupienie na Twoich celach

nacisk na komunikację

Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu

Faktury na osoby fizyczne lub na firmy

Opinie o zajęciach

Co mówią o mnie kursanci?

Dostępne Pakiety lekcji angielskiego online do egzaminów

Który wybierasz?

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Dodatkowe informacje

Najczęściej zadawane pytania

Podczas konsultacji zapoznamy się lepiej oraz zbadam Twój poziom językowy. Porozmawiamy również o Twoich celach językowych i potrzebach. Dodatkowo przeprowadzę krótką lekcję, by pokazać Ci jak uczę, by łatwiej było Ci zdecydować, czy to jest to czego szukasz. Konsultacja potrwa około 40 minut.

Przygotowuję lekcje angielskiego dopasowane do Twoich potrzeb. Dlatego podczas bezpłatnej konsultacji nie tylko badam Twój poziom, ale też rozmawiamy o Twoich potrzebach, zainteresowaniach, co robisz w wolnym czasie. Dzięki temu zajęcia, które będę z Tobą miał, będą dobre dla Ciebie, ale niekoniecznie dla kogoś innego na Twoim poziomie. Lekcje są dopasowane nie tylko do Twoich zainteresowań, ale też egzaminu do którego się przygotowujesz. Dzięki temu Twoja nauka jest efektywniejsza.

Jak najbardziej możesz odwołać lekcję z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Wtedy ustalamy inny dzień na odrobienie zajęć lub w niektórych sytuacjach nie odrabiamy zajęć. Lekcje odwołane później niż z 24-godzinnym wyprzedzeniem są pełnopłatne. W takich przypadkach zawsze przesyłam dodatkowe materiały do opracowania w domu, by dana godzina nie przepadła całkowicie.

Masz jakieś pytania?

Napisz na: lekcje@piotrluniewski.pl lub
Zadzwoń do mnie: 579-635-804

Piotr Łuniewski

© 2018 - 2024 Piotr Łuniewski - lekcje angielskiego online, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.