Nauczyciel angielskiego online

Hello! I’m Piotr.

0

przeprowadzonych godzin zajęć

0

lat doświadczenia w nauczaniu

0

kursantów, których uczyłem

Nazywam się Piotr Łuniewski i jestem lektorem angielskiego online, tłumaczem i, przede wszystkim, pasjonatem języka angielskiego. Pracuję jako lektor od ponad 10 lat, ucząc zarówno dorosłych, jak i młodzież

Od wielu lat uczę indywidualnie oraz współpracuję ze szkołami językowymi i firmami, prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe. Zajęcia prowadzę zarówno z zakresu angielskiego ogólnego, jak i biznesowego. Uczyłem klientów w kancelariach prawnych i firmach zajmujących się między innymi spedycją, nieruchomościami, sprzedażą, finansami, IT i marketingiem.

Piotr Łuniewski - nauczyciel angielskiego online

Jak wyglądają zajęcia?

Ukończyłem studia nauczycielskie na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia tłumaczeniowe na Uniwersytecie SWPS. Dzięki mojemu doświadczeniu rozumiem, z jakimi bolączkami spotykają się uczniowie w różnym wieku. Wiem również jakie problemy językowe najczęściej pojawiają się w trakcie nauki języka.

Dzięki mojemu doświadczeniu możemy razem opracować najlepszy sposób nauki dla Ciebie. Oczekujesz głównie konwersacji czy może zależy Ci na udoskonalaniu umiejętności pisania? Niezależnie od potrzeb, dopasuję dla Ciebie nasze zajęcia, dzięki czemu szybciej zobaczysz efekty.

Nie zapominam również o dobrej atmosferze podczas zajęć. Dużo wymagam, aby kursanci mieli świetne wyniki w nauce, ale (u)śmiechu na zajęciach nigdy nie brakuje. Wiem, że zajęcia angielskiego muszą być dużą dawką nauki. Jednak muszą też być przyjemną odskocznią od codzienności, tak aby jeszcze chętniej się aktywnie uczestniczyło w zajęciach i szło do przodu z satysfakcjonującymi efektami.

Metoda

Zajęcia prowadzę wykorzystując zasady metody komunikatywnej i kładąc nacisk na praktyczne zastosowanie języka. 

Z moimi kursantami ćwiczę wszystkie funkcje językowe (mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie), pracując także nad poprawną wymową, o której tak wiele osób zapomina.

Współpracuję z uczniami, którzy chcą się nauczyć języka angielskiego i mają motywację, by dużo osiągnąć. Dzięki takiemu nastawieniu ucznia, praca z lektorem zmaksymalizuje efekty współpracy i pomoże Ci jak najefektywniej rozwinąć umiejętności językowe.

Angielski dla młodzieży i dorosłych

Jeśli chcesz się uczyć angielskiego ogólnego i szukasz lekcji dopasowanych do Ciebie i Twoich potrzeb.

Business English

Jeśli chcesz się poczuć pewnie w sytuacjach biznesowych i nie tylko rozumieć wszystkich na spotkaniach, ale też brać w nich czynny udział.

Przygotowanie do egzaminów

Jeśli Twoim celem jest zdanie egzaminu językowego i chcesz więcej niż tylko przykładowe zadania – chcesz poznać strategie rozwiązywania poszczególnych zadań.

© 2018 - 2024 Piotr Łuniewski - lekcje angielskiego online, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone