fbpx

Dla kogo są lekcje angielskiego online?

Co zyskujesz?

Zajęcia prowadzone na platformie Skype – gdziekolwiek jesteś, wystarczy, że masz internet.

Dostęp do materiałów i tablicy z zajęć masz cały czas: z komputera, tableta i komórki.

Nie podpisujesz żadnych umów. To ty decydujesz, jak długo chcesz się uczyć.

Po każdych zajęciach dostajesz wszystkie materiały na Twój indywidualny folder Google Drive.

Oszczędź czas na dojazdy do korepetytorów, uczestnicz w zajęciach gdziekolwiek jesteś.

Zawsze dostajesz fakturę niezależnie od typu, ani liczby godzin zajęć.

Lekcje angielskiego online – jak wyglądają?

  • Przygotowanie do zajęć

    Przed zajęciami przygotuj kawę/herbatę/wodę i zaczynamy! Wchodzimy na Skype i się łączymy. Na początku zajęć trochę zawsze rozmawiamy, powtarzamy pewne zagadnienia z poprzednich zajęć, aby stale je utrwalać. Podczas omawiania poszczególnych zadań udostępniam swój ekran tak, aby wszystko było widoczne.

  • Notatki w jednym miejscu

    Jeśli pojawi się coś nowego i niezrozumiałego przełączam widok do dokumentu, gdzie wszystko wyjaśniam i zapisuję. Wygląda to tak samo jak pisanie na tablicy – z tą różnicą, że trafia ona po zajęciach do Ciebie bez przepisywania. Natomiast po zajęciach wszelkie materiały przesyłam na Twój folder w Google Drive, tak abyś zawsze miał(a) do nich dostęp, gdziekolwiek jesteś.

  • Pierwsze zajęcia

    Pierwsze zajęcia są bezpłatne (40minut) i podczas nich zbadam dokładnie Twój poziom językowy. Oprócz tego porozmawiamy o celach oraz potrzebach i zobaczysz jak przebiegają zajęcia online ze mną. I się zapoznamy!

Opinie kursantów o zajęciach

Kilkuletnia przerwa w używaniu angielskiego sprawiła, że straciłam płynność mówienia, ale praca zmusiła mnie do tego, żeby ,,odświeżyć” język. Dlatego trafiłam do Pana Piotra i miałam przyjemność uczęszczać na indywidualne zajęcia przez około 6 miesięcy. Przede wszystkim, od samego początku Pan Piotr dba o to, żeby zajęcia i program były dopasowane do ucznia. Widać ogromną pracę jaką wkłada w przygotowanie lekcji – każde z nich są urozmaicone różnymi zadaniami, tematyka dopasowana jest pod zainteresowania ucznia i są skonstruowane tak, żeby pracować nad słabymi stronami i wzmacniać te lepsze aspekty. W moim przypadku każda lekcja w całości była prowadzona w języku angielskim, ale czułam się bardzo swobodnie gdy czegoś nie rozumiałam/nie wiedziałam. Pan Piotr dba o komfort ucznia, jest cierpliwy i potrafi zachęcić do rozmowy. Często zajęcia rozpoczynały się krótką pogawędką w języku angielskim i nawet nie miałam poczucia, że właśnie minęła połowa. Co więcej, zadania i prace domowe również są dopasowane do możliwości i ograniczeń czasowych ucznia. Natomiast zawsze należało się sumiennie przygotować do kolejnych zajęć, ponieważ Pan Piotr jest bardzo konsekwentny i egzekwuje od ucznia pracy. Zapamiętuje też indywidualne błędy i często do nich wraca, żeby utrwalić temat. Do tego jest profesjonalny i responsywny. Szczerze polecam zajęcia z Panem Piotrem.

Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach indywidualnych prowadzonych przez Pana Piotra. Głównym celem zajęć było przygotowanie mnie do egzaminu z języka angielskiego przeprowadzanego na studiach magisterskich w SGH w Warszawie. Pan Piotr nie tylko dostosował zajęcia do wymagań stawianych na egzaminie, ale również realizował inne materiały, które przekładały się na efekty w mówieniu, pisaniu i czytaniu z uwzględnieniem języka biznesowego. Zajęcia uwzględniały moje preferencje oraz zawsze były skrupulatnie rozplanowane. Czas na zajęciach był maksymalnie wykorzystany. Pan Piotr jest bardzo kompetentną osobą, można ocenić, że Pan Piotr podchodzi do nauczania języka angielskiego z przyjemnością, wysoko ponad obowiązki zawodowe. Wszystkie zagadnienia były tłumaczone w sposób przystępny. Kontakt on-line z Panem Piotrem również był bezproblemowy. Pomijając kwestie związane z nauczaniem, Pan Piotr jest bardzo uprzejmym człowiekiem z pozytywnym nastawieniem do ludzi. W pełni polecam wszystkim zajęcia z Panem Piotrem.

Do Pana Piotra zgłosiłam się ze względu na problem z blokadą w mówieniu po angielsku. Wcześniej przez ok 20 lat uczyłam się angielskiego, ale żaden z moich dotychczasowych nauczycieli nie potrafił nakłonić mnie do mówienia – byłam mistrzynią w odpowiadaniu półsłówkami, a do tego męczyło mnie wymyślanie kolejnych odpowiedzi na pytania typu „jak Ci minął weekend?”. Powoli wątpiłam, że kolejne zajęcia cokolwiek zmienią, ale… to nie są zwykłe zajęcia! U Pana Piotra nie da się wymigać od mówienia – po pierwsze konsekwentnie oczekuje pełnej odpowiedzi, a po drugie.. Często mam wrażenie, że przygotowanie przez Niego zajęć trwa kilka razy dłużej niż sama lekcja. Każde zajęcia to materiały na angażujące tematy, dostosowane do moich potrzeb i zainteresowań, takie na które nie tylko łatwo, ale aż chce się dyskutować! Bardzo polecam zajęcia z Panem Piotrem, bo jestem pewna, że żadne inne nie dałyby mi takiego progresu.

Nauczycieli języka angielskiego miałam kilku, ale Pan Piotr przebił wszystkich. Uczył mnie aż 6 lat i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że był to najlepszy nauczyciel, jakiego kiedykolwiek w życiu miałam. Lekcje były urozmaicone i bardzo dobrze prowadzone, a atmosfera sprawiała, że za każdym razem chętnie wracałam na zajęcia. Pan Piotr jest sumienny i bardzo motywujący do pracy. Zawdzięczam mu wiele i szczerze każdemu polecam współpracę z tak profesjonalnym nauczycielem.

Pamiętam pierwsze zajęcia, gdy ledwie potrafiłem napisać esej, a mój zakres słownictwa i zawiłości angielskiej gramatyki nie dawały mi spać po nocach. W zaledwie rok, spotykając się raz w tygodniu na godzinę, udało mi się osiągnąć taki progres, że zdałem maturę rozszerzoną na 90%. Bardzo polecam!

Wybierz plan dla siebie

440zł

/miesiąc

angielski ogólny dla młodzieży i dorosłych

480zł

/miesiąc

egzaminy: Matura, egzamin ósmoklasisty, FCE, CAE, IELTS itp.

480zł

/miesiąc

angielski biznesowy dla dorosłych

Umów się na bezpłatne zajęcia (30 minut)

© 2018 - 2020 Piotr Łuniewski - lekcje angielskiego online, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Rozważasz lekcje angielskiego online, ale jeszcze nie jesteś pewny/a? Zapisz się na bezpłatne zajęcia i przekonaj się czy lekcje angielskiego online są dla Ciebie!