Lekcje angielskiego online - co mnie wyróżnia

Jeśli:

To jesteś w dobrym miejscu!

Lektor angielskiego online trzymający podręczniki językowe

Hello!

Pozwól, że trochę o sobie opowiem. Uczę angielskiego od ponad 10 lat, a od ponad 5 lat prowadzę lekcje angielskiego online. W ciągu tego czasu miałem przyjemność uczyć w firmach, indywidualnie i grupowo, młodzież i dorosłych, i wypracować swój styl nauczania, który koncentruje się na komunikacji w języku angielskim.

Wiem, że wiele osób ma blokadę i od lat pomagam się jej pozbyć. Jak? Już od pierwszych zajęć rozmawiamy na tematy, które Cię interesują.

Uczę osoby pracujące w korporacjach, prowadzących własne firmy, młodzież przygotowującą się do matury, więc niezależnie czy szukasz zajęć Business English, czy potrzebujesz ogólnego angielskiego, czy może chcesz się przygotować do egzaminu – na pewno Ci pomogę.

A w wolnym czasie podróżuję, czytam kryminały i bawię się ze swoim psem, Nico, bardzo grzecznym i zawsze głodnym adopciakiem.

Więcej o mnie przeczytasz tutaj.

Piotr Łuniewski

Lekcje angielskiego online – jak uczę?

Metoda

Prowadzę zajęcia skupiając się przede wszystkim na komunikacji w języku angielskim. Celem jest przełamanie Twojej blokady i pełna swoboda w mówieniu. Aby Twój angielski był jak najbardziej praktyczny, korzystam również z authentic materials, czyli materiałów, które przygotowuję na podstawie artykułów z prasy czy filmikach z YouTube.

Notatki

Jeśli podczas zajęć pojawi się nowe słowo lub struktura to przełączamy się do dokumentu, gdzie wszystko wyjaśniam i zapisuję. Wygląda to tak samo jak pisanie na tablicy – z tą różnicą, że nic nie musisz przepisywać. Po zajęciach wszelkie materiały przesyłam na Twój folder w Google Drive, tak abyś zawsze miał(a) do nich dostęp, gdziekolwiek jesteś.

Efekty

Zawsze stawiam na Twoje efekty. Czy chcesz poczuć się pewniej w firmie podczas spotkań z klientami? Chcesz znaleźć lepszą pracę? Bezproblemowo dogadywać się za granicą? A może zdać maturę z angielskiego? Niezależnie od Twoich potrzeb, przygotowuję zajęcia dopasowane do Ciebie, które pomogą Ci w osiągnięciu swoich celów.

Co zyskujesz wybierając lekcje angielskiego online ze mną?

Osoba pracująca przy laptopie

Uczysz się z dowolnego miejsca. Lekcje angielskiego online prowadzę na platformie Skype (lub innej którą wolisz) – wystarczy, że masz internet.

Kobieta trzymająca telefon mająca dostęp do materiałów językowych

Masz dostęp do materiałów z lekcji z komputera, tableta i komórki. Po każdych zajęciach dostajesz wszystkie materiały na Twój indywidualny folder Google Drive.

dwie pięści przybijające żółwika reprezentujące współpracę z nauczycielem angielskiego

Otrzymujesz wsparcie pomiędzy zajęciami. Masz jakiś problem językowy? Nie wiesz czy napisany mail do klienta jest poprawny? Pomogę Ci!

Zeszyty ułożone jeden na drugim

Dostajesz materiały dopasowane do Twoich potrzeb. Wybiorę i przygotuję najlepsze materiały, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele językowe.

Osoba trzymająca laptopa i kartę płatniczą przygotowuje się do płatności online

Proste płatności bezgotówkowe – co miesiąc dostajesz fakturę. Faktury wystawiam na os. indywidualne i na firmy. (Sprawdź czy Twoja firma nie oferuje dofinansowania zajęć.)

Nauczyciel angielskiego robiący notatki podczas zajęć online

Otrzymujesz pełne zaangażowanie podczas zajęć i po. W pełni skupiam się na Twoich celach, by pomóc Ci osiągnąć wymarzone efekty.

Co mówią o mnie kursanci

Pięć gwiazdek użytych do oceny zajęć angielskiego przez kursantów
Do Pana Piotra zgłosiłam się ze względu na problem z blokadą w mówieniu po angielsku. Wcześniej przez ok. 20 lat uczyłam się angielskiego, ale żaden z moich dotychczasowych nauczycieli nie potrafił nakłonić mnie do mówienia – byłam mistrzynią w odpowiadaniu półsłówkami, a do tego męczyło mnie wymyślanie kolejnych odpowiedzi na pytania typu „jak Ci minął weekend?”. Powoli wątpiłam, że kolejne zajęcia cokolwiek zmienią, ale... to nie są zwykłe zajęcia! U Pana Piotra nie da się wymigać od mówienia – po pierwsze konsekwentnie oczekuje pełnej odpowiedzi, a po drugie.. Często mam wrażenie, że przygotowanie przez niego zajęć trwa kilka razy dłużej niż sama lekcja. Każde zajęcia to materiały na angażujące tematy, dostosowane do moich potrzeb i zainteresowań, takie na które nie tylko łatwo, ale aż chce się dyskutować! Bardzo polecam zajęcia z Panem Piotrem, bo jestem pewna, że żadne inne nie dałyby mi takiego progresu.
Aleksandra K.
Business Analyst
Pięć gwiazdek użytych do oceny zajęć angielskiego przez kursantów
Już czwarty rok biorę udział w zajęciach organizowanych przez p. Piotra (Business English). Sposób prowadzenia przez niego zajęć sprawia, że z każdym miesiącem obserwuję u siebie postęp. Dzieje się tak przez odpowiednie łączenie umiejętności słuchania, pisania, mówienia i czytania. Jeśli dodasz do tego materiał skrojony na miarę twoich potrzeb, ciekawy sposób prowadzenia zajęć oraz pasję p. Piotra do nauczania innych, to oznacza jedno - trafiłeś/aś na profesjonalistę, któremu warto zaufać. Z czystym sumieniem polecam zajęcia p. Piotra, szczególnie tym, którzy dużo wymagają od siebie i są gotowi do systematycznej pracy.
Tomasz L.
Rzecznik prasowy
Pięć gwiazdek użytych do oceny zajęć angielskiego przez kursantów
Sposób nauczania Pana Piotra sprawił, że moje problemy z nauką języków przestały istnieć. Nauka zaczęła mi sprawiać przyjemność i zacząłem rozumieć czego się uczę. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie mój angielski stał się dużo lepszy i swobodnie mogłem komunikować się w pracy bez stresu. Lekcje są prowadzone w przyjaznej atmosferze. Nie przejdziemy dalej dopóki Pan Piotr nie upewni się, że wszystko zrozumiałem. Swobodna atmosfera nie wyklucza też mobilizacji do nauki co sprawia, że lekcje są kompletne i 60 min daje więcej niż godziny samodzielnej nauki. Pozytywnie zaskoczyła mnie też jakość prowadzonych lekcji pod względem technicznym. Forma zdalna z Panem Piotrem ma same plusy.
Kamil O.
Business System Development Coordinator
Więcej opinii o mnie znajdziesz na portalu e-korepetycje.

Wybierz pakiet lekcji

i zapisz się na bezpłatną lekcję próbną (30 minut)

Pakiet

General English

angielski ogólny dla młodzieży i dorosłych

440zł/miesiąc

cztery lekcje po 50 minut w miesiącu

Pakiet

Business English

angielski biznesowy
dla dorosłych

480zł/miesiąc

cztery lekcje po 50 minut w miesiącu

Pakiet

Language Exams

przygotowanie do egzaminów

480zł/miesiąc

cztery lekcje po 50 minut w miesiącu

Pakiet

Pojedyncze konsultacje

lekcje pojedyncze (bez stałych godzin)

150zł/50min

dowolna liczba godzin do wyboru

Umów się na

bezpłatną lekcję próbną

Sprawdzę Twój poziom i pokażę Ci jak lepiej się uczyć

Nauczyciel angielskiego pije kawę podczas prowadzenia lekcji online

© 2018 - 2023 Piotr Łuniewski - lekcje angielskiego online, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone